“Askıya Kongre”

Görsel

PERYÖN tarafından düzenlenen 20.Ulusal İnsan Yönetimi Kongresine sayılı günler kalmışken PERYÖN ekibi kongrede büyük bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.

Sosyal sorumluluk projesinin çıkış noktası Venediklerinin hayatında önemli yer tutan kahve tutkusundan yola çıkarak hazırlanmıştır. Durumu yerinde olan insanlar kahvelerini yudumlarken içemeyecek durumda olanları düşünerek bir kahve parası daha ödeyerek kafelerde  “askıya bırakırlarmış” ve ihtiyaç duyanlarda bu imkânlardan bu şekilde yararlanırmış.

İnsanoğlunun da hayatını en güzel şekilde yaşayabilmesi için eğitimin, tecrübelerin yaşamında büyük bir önemi vardır. PERYÖN 20.Ulusal İnsan Yönetimi Kongresindeki fırsatlardan yararlanmakta güçlük çeken grupları düşünen PERYÖN 3 gruba “Pozitif Ayrımcılık” yaparak 200 kişiye ücretsiz  “Askıya Kongre” sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştirmiş bulunmaktadırlar. Kimdir bu 3 grup?

  • İş arayan engelli kardeşlerimiz
  • İş hayatına katılmak ve tekrar dönmek isteyen hanımefendiler
  • Üniversite öğrencileri

Sizlerde bu güzelliklerden istifade edebilecek 200 insanı aranızda görmeyi arzuluyorsanız “askıya kongre” bırakmak sadece 100 liradır. Destekleriniz engelli kardeşlerimizin, hanımefendilerin ve üniversite öğrencilerinin umutlarının yeşermesinde katkıda bulunabilir. Hep beraber umutlara su serpiştirelim.

Ayrıntılı bilgilere PERYÖN’ün resmi sitesinden ulaşabilirsiniz. http://www.peryon.org.tr/kongre2012/site/

Reklamlar

4 thoughts on ““Askıya Kongre”

  1. Dilek Görgüç 17 Eylül 2012, 09:32 Reply

    Tebrikler Hayati, çok güzel bir hatırlatma :)))

  2. […] Ulusal İnsan Yönetimi Kongresi’nde “Askıya Kongre” projesi ile 200’e yakın öğrenci, kadın ve engelli kardeşimizin bu tür organizasyonlarda […]

  3. […] Ulusal İnsan Yönetimi Kongresi’nde “Askıya Kongre” projesi ile 200’e yakın öğrenci, kadın ve engelli kardeşimizin bu tür organizasyonlarda […]

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: