Hiç Bitmesin İsteyeceğiniz Bir Kitap

Görsel

Okuduğunuz bir kitabın sonuna yaklaştığınızı hissettiğinizde kendinize kızdığınız oldu mu hiç?  Hiç bitmesin ister ve olayların akışına bırakmak istersiniz kendinizi… İşte böyle bir kitaptan bahsetmek istiyorum; Özden Aslan’ın yazmış olduğu “Bir İnsan Kaynakları Masalı”

Bir şirketin İK departmanında işe başlayan Ezgi’nin yaşadıklarına ortak olacaksınız. Okurken Ezgi’nin yerinde bulacaksınız kendinizi ve kitabın kahramanı siz olacaksınız. Onun gibi kızacak, sevinecek ve onun gibi olaylara tepki vermeye başlayacaksınız. Bu yüzden hiç bitmesin istediğim bir kitap oldu. Özden Aslan her bir İK sürecini masal tadında sunmuş bizlere. Vermek istediği mesajları olayların arasına sıkıştırarak süreçlerin nasıl işlediğini anlamamız içinde okuyucularına yardımcı oluyor. İşe alım, ekip çalışması, iletişimin önemi, kriz yönetimi ve mobbinge dair bütün bilgilerinizi masal tadında tazeleyebileceğiniz değerli bir kitabı elinizin altında bulundurmanızı tavsiye ederim.

Hoşuma giden diğer taraf ise kitabın tüm gelirinin PERYÖN Ankara Şubesi’ne bağışlanıyor olması… Kitabı alarak kütüphanenize yeni bir dost eklemekle birlikte PERYÖN’ünün gelişimine de katkıda bulunmuş oluyorsunuz.

Reklamlar

Etiketlendi:, , ,

One thought on “Hiç Bitmesin İsteyeceğiniz Bir Kitap

  1. Merve Sağlık 30 Mart 2013, 19:23 Reply

    Geçen ay okudum ve çok beğendim İnsan kaynakları sürecini toplu halde görme şansı vermiş bir kitap ve hiç sıkmadan akıcı bir şekilde yazılmış.İnsan kaynakları sürecinin dışında iş hayatının içini anlatan da bir kitap olması kitabı beğenmeme yetti.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: