PERYÖN İK Blog Ödülleri 2013

Çok değil bir önceki seneye dönüp baktığımızda İK bloglarının daha yeni yeni kurulmaya başlandığı, İK çevresinde bilinirliğinin henüz yaygın olmadığı bir dönemdi. PERYÖN belki de bu dönemlerde insanları blog yazmaya teşvik eden ve bloggerların her zaman destek alabileceği nadide kurumlardan biridir.

PERYÖN ile ilk defa üniversite yıllarımda tanıştım. Blog yazmaya daha yeni başladığım bu dönemlerde beni blog yazmak için cesaretlendiren ilk kuruluşlardan biriydi. Daha üç aylık bir blogger iken ulusal çapta bir kongre için İK Bloggerı olarak davet edilmenin mutluluğunu yaşatmıştı.

  • 20. Ulusal İnsan Yönetimi Kongresi’nde “Askıya Kongre” projesi ile 200’e yakın öğrenci, kadın ve engelli kardeşimizin bu tür organizasyonlarda aktif olarak yer almasını sağladı.
  • Her ay yayınlanan PY Dergisi’nde sosyal medya ve İK Bloggerına bir bölüm ayırarak bloglara verdiği önemi gösterdi.

GörselPERYÖN bu sene ise 21. İnsan Yönetimi Kongresi’nde yepyeni bir proje ile yine bir ilke imza atıyor. Türkiye’nin İK Dünyası ve İK Dünyası ile ilgilenen herkes, kullanacağı oylarla en sevdiği ve beğendiği başarılı İnsan Kaynakları bloglarını ve bloggerlarını seçiyor!

Bu proje birçok kişiyi blog yazmaya cesaretlendirecek ve yabancı kültürlerden edindiğimiz İK alanındaki kıt bilgilerden sıyrılarak Türkiye’ye, kendi kültürümüze ait zengin bir bilgi birikiminin, İK altyapısının oluşması için katkı sağlayacağına inanıyorum.

PERYÖN’e benimsemiş olduğu vizyonu ve böyle bir projeye öncülük ettiği için teşekkür ediyorum. Bende bu yarışmaya dâhil olarak siz takipçilerimin desteklerini bekliyor olacağım. 🙂

Yarışma hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için PERYÖN İK Blog Ödülleri 2013 ‘e tıklayabilirsiniz.

Görsel

Reklamlar

Etiketlendi:, , ,

One thought on “PERYÖN İK Blog Ödülleri 2013

  1. […] 3. PERYÖN İK Blog Ödülleri 2013 […]

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: