Firmaları Değerlendirme Sırası Şimdi Sende!

Bir yılın daha sonuna yaklaşırken yıl boyunca firmalar yetenekleri kendi bünyelerine katabilmek için çeşitli proje çalışmalarında bulundular. “İşveren markası” terimini bu sene daha fazla duyar ve kullanır olduk. Firmalar işe alım sürecinden tutun da İK’nın bütün süreçlerini işveren markasını göze alarak bir marka değeri oluşturmaya çalışıyorlar. Başvuru yapan adaylardan farklı ve yaratıcı özgeçmiş beklerlerken firmalarında ilanlarını daha yaratıcı görseller ve metinlerle hazırladıklarına şahit olduk. İşte bu değişimi hızlandırmak isteyen kariyer.net, İnsana Saygı Ödülleri içerisinde yer alan “En İyi Tasarımlı İş İlanı” ve “En Çok Beğenilen Firma” ödüllerini oylamamıza sunuyor.

Oy vermek için tıklayın.

Reklamlar

Etiketlendi:, , , , ,

3 thoughts on “Firmaları Değerlendirme Sırası Şimdi Sende!

 1. Zuhal Aslan Ciftci 18 Aralık 2013, 22:11 Reply

  Keşke işverenlerin mülakatlarını da değerlendireceğimiz bir alan oluştursalar. Mülakata davet nasıldı, mülakatı yapan kişi hakkında veya yer hakkında iyi bilgilendirme yapıldı mı, mülakatı başarılı buldunuz mu, süreç hakkında bilgilendirme yapıldı mı, olumlu veya olumsuz bildirim yapıldı mı, firmanın işe alım sürecinden genel olarak memnun kaldınız mı gibi ..

 2. hayatiarpaci 19 Aralık 2013, 06:48 Reply

  Zuhal Hanım merhaba,

  Size sonuna kadar katılıyorum. İnsana Saygı Ödülleri ve En İyi İş İlanları gibi yarışmalar kariyer.net’in kendini pazarlama aracı olarak görüyorum. Bağımsız bir firma tarafından bahsetmiş olduğunuz tarzda bir platform oluşturulsa ve firmaların işe alım süreçlerini değerlendirebileceğimiz imkanlar tanınsa İK’nın gerçeklerini daha rahat görme imkanı buabilsek keşke.

 3. web tasarım konya 17 Ocak 2014, 16:00 Reply

  Zuhal hanıma kesinlikle katılıyorum bu işverenlerin bir portföyü bulunmalı kesinlikle. Kişilerin bilgisi ne kadar geniş tutulursa o kadar olumlu bir durum oluşur.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: